Szczecin24.eu
Zachodniopomorska Agencja Reklamowa & Wydawnictwo
Puby
Cluby
Pizzerie
Restauracje
Taxi & Przewozy
Kultura & Sztuka
Domy Studenckie
Medycyna & Uroda
Aktywna Rozrywka
Hotele & Pensjonaty
Campingi & Schroniska
Informacja Turystyczna
Szczecin24.eu
       Projekt - Szczecin24.eu to informator skierowany zarówno do  mieszkańców jak i turystów odwiedzających nasze miasto. Niesamowity rozwój i inwestycje na niespotykaną jak dotąd skalę, towarzyszące nam w ostatnim okresie przyciągają i będą przyciągać coraz więcej inwestorów z kraju jak i zza granicy. Nie jest tajemnicą, że tam gdzie inwestorzy tam też chętniej pojawiają się turyści... Projekt - Szczecin24.eu to informator, który w założeniu trafiać ma do każdego mieszkańca aktywnie spędzającego czas po pracy, turysty czy przedsiębiorcy któremu w pigułce potrzebna jest jasna i rzetelna informacja o aktualnej ofercie rozrywkowej, gastronomicznej, kulturalnej i oświatowej, usług medycznych oraz innych w Szczecinie. Jest też kilka słów o historii naszego miasta, złotym szlaku spacerowym a także poniemiecka mapa z 1938r. z ulicami w języku niemieckim. 

     Czternastoletnie doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju periodyków o tematyce turystycznej pozwala nam z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem przy Państwa pomocy tworzyć fajny i przejrzysty niezbędnik dla każdego.  Dystrybucją i kolportażem zajmujemy się osobiście. Informator ten tak jak inne nasze publikacje dostępny jest w hotelach, centrach informacji turystycznej, restauracjach, rejestracji Medicusu itp. oraz rozdawany na targach przez jednostki reprezentujące miasto.
      Informator wydany jest w wersji polsko-niemieckiej, formacie kieszonkowej książeczki (A6) na błyszczącym papierze kredowym w nakładzie 20 000 egz. kwartalnie. Integralną częścią publikacji jest zamieszczona w nim na kilku stronach mapa Szczecina z oznakowaną lokalizacją naszych klientów. 
 
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do aktywnego uczestnictwa w projekcie dla których jak zawsze przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.
     Tak jak w innych naszych publikacjach ceny uzależnione są od wielkości modułów reklamowych. Szczegółowych informacji cenowych, uwzględniając liczne rabaty zależne od ilości zleceń, formy płatności itp. udzieli Państwu nasz przedstawiciel w bezpośredniej rozmowie. Zapraszamy

 
OfertaSzczecin24.euWydawnictwoDrukarniaNasi KlienciKontakt